PanArt Otomatik Kapı Sistemleri

 Ana sayfa > PanArt Otomatik Kapı Sistemleri

PANART OTOMATİK KAPI VE PANJUR SİSTEMLERİ 2011 yılında sektöre dahil olmuş ve imalat/montaj kalitesi ile yüksek standartta ürünü hedeflemiştir. Ürün portföyümüz; Panjur; dıştan takma panjur, monoblok (gizli) panjur, sineklik sistemleri, otomatik kepenksistemleri, garaj kapısı sistemleri, GENIUS bariyer sistemleri, GENIUS bahçe kapısı sistemleri, LABEL -SESAMO  fotoselli yaya kapı sistemleri dir.

   Firma olarak şuna inanıyoruz ki, sistem üretiminin her basamağında, profilden en küçük vida parçasına kadar doğru tercihler tüm sistemin kalitesini garanti altına alır. Bu anlamda, sisteme katılan en ufak parça kaliteli üretimin maksimum konfor ve güvenliğin ölçütüdür. Ve biliyoruz ki bir ürünün kalitesi şirketin tamamının kalitesinin aynasıdır. Bu prensiple firmamızın kalitesini, en ufak parçadan tüm sisteme kadar görüşlerinize sunmaktan onur duyarız.


SİSTEMLERİMİZ HAKKINDA;
   Zamanımızın çok büyük kısımını geçirdiğimiz evlerimizde, iş yerlerimizde ve her tür kapalı mekanlarda doğru sistemleri seçebilmek, hayata dair memnuniyetimizi başta güvenlik ve konfor olmak üzere bir kat daha arttırır. Bu anlamda dışarıdan gelebilecek her tür müdahaleyle birebir karşı karşıya kalabileceğimiz en önemli yapısal unsurlar, bir anlamda dış ile iç arası ilişkiyi sağlayan, yapı boşlukları yani pencere ve kapılardır. Pencere ve kapılarınızdaki doğru tercihleriniz sizi dış etkenlere karşı daha dayanıklı kılar. Çeşitli hava hareketleri, ses, ısı, toz vs. gibi istenmeyen dış etkilerden sizi tecrid eder ve gün içinde bulunduğunuz mekanda tam anlamıyla konfor ve güvenliği sağlar